Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
COem ρόδες αντιγράφου Range Rover 22 ιντσών 120mm κράμα αργιλίου
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6 πλαϊνή 6x139.7 τρυπών ρόδα κραμάτων αργιλίου ροδών κραμάτων για τη διάβαση της TOYOTA
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
5x120 σφυρηλατημένες Aftermarket ρόδες 42mm κραμάτων αργιλίου ET
| Pcd: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
σφυρηλατημένο πλαίσιο ροδών κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | KIPARDO σφυρηλάτησε τα πλαίσια 18 ίντσα στις σφυρηλατημένες ρόδα ρόδες κραμάτων σχεδίου συνήθειας 24 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο κραμάτων |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Πλαϊνό PCD 4x4 6x139.7 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Aftermarket ρόδες κραμάτων αντιγράφου για τη ζωγραφική του Land Rover
| Όνομα προϊόντων: | Νέες Aftermarket σχεδίου ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων αντιγράφου πλαισίων κραμάτων για το Land Rover |
|---|---|
| Τακτοποίηση για: | LAND ROVER |
| Υλικό: | A356.2 |
Η περικοπή A356.2 Dimond παίρνει το βαθύ πιάτο 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | παράθυρο άλεσης |
JWL ΜΈΣΩ σφυρηλατημένων των η BMW ροδών πλαισίων αργιλίου 8,5 ίντσα 19 ίντσα
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
Ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων A356.2 5x100 5x114.3 για Audi A5 A3
| Υλικό: | Α356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
| Λήξη: | πρόσωπο μηχανών |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |

