Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου
| Όνομα: | 18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Κοίλες 20x12 βαθιές κοίλες ρόδες κραμάτων PCD 6x139.7 για το ΤΖΙΠ TOYOTA
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες 20x12 suv ET πλαϊνό πλαίσιο -44, pcd πλαίσια κραμάτων 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πετώντας ρόδες κραμάτων JWL 19» Toyota Honda Civic A356.2
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας ρόδες κραμάτων JWL 19» Toyota Honda Civic A356.2 |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Toyota、 Honda |
| Υλικό: | A356.2 |
A356.2 υλικό 15 ίντσα 4 ρόδες αλουμινίου απορριμμάτων τρυπών
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Διαμορφωμένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5×114.3 5×112 αντιγράφου TE37 18 ροή
| Όνομα προϊόντων: | Διαμορφωμένες ρόδες κραμάτων ίντσας 5×114.3 5×112 αντιγράφου TE37 18 ροή |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ενός κομματιού σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες για τους τοπ δρομείς
| Όνομα προϊόντων: | Ενός κομματιού σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες για τους τοπ δρομείς |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
Cusomized μαύρη λήξη 20 ίντσας ροδών cOem σφυρηλατημένη 5x112
| PCD: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
ΜΕΣΩ των σφυρηλατημένων ροδών 40mm κραμάτων αργιλίου ET του εξατομικεύσιμου χρώματος
| PCD: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |

