Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ 16 inch car wheel rim ] αγώνας 185 προϊόντα.
Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα αυτοκινήτων αυτοβιογραφιών cOem της Rover δασοφυλάκων αθλητικής μόδας κυλά τα πλαίσια |
|---|---|
| τακτοποίηση για: | Δασοφύλακας Rover |
| Υλικό: | Α356.2 |
Aftermarket A356.2 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων
| ΟΝΟΜΑ: | Aftermarket A356.2 ρόδες κραμάτων αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Κοίλο 4X114.3 κυλά τις ρόδες κραμάτων αργιλίου επιβατικών αυτοκινήτων Suv πλαισίων
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, κράμα αργιλίου |
| Λήξη: | μαύρος |
17 ίντσα PCD 5X150 SUV 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
JWL ΜΈΣΩ 18 ροδών κραμάτων αυτοκινήτων αργιλίου ίντσας 5x120 A356.2
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας χονδρικές νέες σχεδίου αυτοκινήτων 5x120 ροδών ρόδες αργιλίου κραμάτων πλαισίων κινεζικές |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |
JWL ΜΈΣΩ βουρτσισμένων των 20X12 πλαισίων ροδών cOem 4x4 πλαϊνών
| Όνομα προϊόντων: | JWL ΜΈΣΩ βουρτσισμένων των 20X12 πλαισίων ροδών cOem 4x4 πλαϊνών |
|---|---|
| Pcd: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
Το βουρτσισμένο γυαλισμένο αργίλιο Alloy19x9.5 κυλά τα πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα προϊόντων: | ρόδα αυτοκινήτων ροδών κραμάτων αργιλίου 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Το αμερικανικό σπορ αυτοκίνητο μίλησε λεπτά το κοίλο αργίλιο ροδών A356.2 κραμάτων 19 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | Αμερικανική κοίλη λεπτή ακτίνα 15 σπορ αυτοκίνητο 16 17 18 19 ρόδες κραμάτων ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4pcs |
18 ίντσα 19 ίντσα μαύρες ρόδες κραμάτων αργιλίου 20 ιντσών A356.2
| όνομα προϊόντων: | Καυτές 18 19 Aftermarket προσώπου μηχανών ροδών κραμάτων αργιλίου 20 ιντσών μαύρες ρόδες αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 αργίλιο |
| MOQ: | 4PCS |

