Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] αγώνας 50 προϊόντα.
15 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων αργιλίου 110mm κοίλο σχέδιο CB
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
πλαίσια φορτηγών κραμάτων αργιλίου 20×12 6×139.7 4x4
| Όνομα προϊόντων: | πλαίσια φορτηγών κραμάτων αργιλίου 20×12 6×139.7 4x4 |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
Βαθιές κοίλες ρόδες 6x139.7 κραμάτων του Land Rover κραμάτων αργιλίου 17 ίντσα
| Όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 17 ίντσα |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
6x150 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων πλάτος 9 ίντσας για την επανάλειψη Suv
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
5 ρόδες κραμάτων αντιγράφου τρυπών 17×7 PCD5×114.3
| Εμπορικό σήμα: | KIPARDO |
|---|---|
| Όνομα: | Πλαίσια κραμάτων αργιλίου |
| Υλικό: | Α356.2 |
Το En 139,7 Pulgadas 4x4 αργιλίου από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
18 αυτοκίνητο κραμάτων αργιλίου αθλητικών μερών αυτοκινήτου 19 ίντσας κυλούν τα πλαίσια
| Όνομα προϊόντων: | το αυτοκίνητο κραμάτων αργιλίου κυλά τα πλαίσια |
|---|---|
| Υλικό: | A356.2 |
| Χρώμα: | Ζωγραφική, περικοπή Dimond, που προσαρμόζεται |

