Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] αγώνας 50 προϊόντα.
20 το κράμα αυτοκινήτων αργιλίου πλαισίων ίντσας 6x139.7 κυλά το μαύρο χρώμα μεταλλινών
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
6 τρύπα 20 ίντσα 6×139.7 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Υλικό: | A356.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμόστε |
| Λήξη: | Πρόσωπο χρωμίου/στιλβωτικής ουσίας/βουρτσών/machina |
20 ίντσα 6×139.7 5×150 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | 20 ίντσα κυλά τα πλαϊνά πλαίσια ροδών πλαισίων 6x139.7 5x150 4X4 MAG |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
5 τρύπα 19 πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Mercedes
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - ποιότητα 5 πλαίσια ροδών κραμάτων τρυπών 19 πλαίσια ίντσας για τις ρόδες αυτοκινήτων της Me |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Τρύπα: | 5,6 |
Ο μαύρος χαλκός R20 6x139.7 κυλά το πολυ σχέδιο ακτίνων για το πλαϊνό αυτοκίνητο
| Pcd: | 139.7mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Κοίλες 20x12 βαθιές κοίλες ρόδες κραμάτων PCD 6x139.7 για το ΤΖΙΠ TOYOTA
| Όνομα προϊόντων: | ρόδες 20x12 suv ET πλαϊνό πλαίσιο -44, pcd πλαίσια κραμάτων 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
22 Aftermarket ίντσας 22×10.5 μαύρο πλαίσιο κραμάτων
| Όνομα: | Ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου
| Όνομα: | 18 ίντσα 6x114.3 6x139.7 4x4 από το δρόμο περιβάλλει τη ΡΌΔΑ ΚΡΑΜΆΤΩΝ αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
6x114.3 18 πλαίσια αργιλίου συνήθειας ίντσας, 4Runner 18 ρόδες ίντσας
| όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Κράμα αργιλίου 6 τρύπα 4x4 από τα οδικά πλαίσια με το χρώμιο Rivetrs
| PCD: | 139.7mm, 150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |

