Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] αγώνας 50 προϊόντα.
Πλαϊνό υλικό χρωμίου 17 ίντσας 6x114.3 ροδών φορτηγών
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
17 ίντσα PCD 5X150 SUV 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 πλαϊνή ρόδα ίντσας PCD 6x139.7 SUV 4x4 για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD που περιστρέφει 20 ίντσα 4x4 6x139.7 6x114.3 από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 36 μήνες |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 από τα οδικά πλαίσια για το ελαφρύ φορτηγό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνό πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Το Muti μίλησε 17 πρώτη ύλη πλαισίων A356.2 ροδών κραμάτων ίντσας την πλαϊνή
| Όνομα: | 17~20 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων ίντσας 4x4 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
A356.2 μεταλλίνη μαύρο γυαλισμένο 17inch από τα οδικά πλαίσια
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Πέντε μίλησαν το βαθύ κοίλο 6 πλαίσιο ροδών τρυπών 6x114.3 πλαϊνό
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
A356.2 το υλικό πέντε μίλησε 4x4 από τα οδικά πλαίσια αντιδιαβρωτικά
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Χρυσός 9 ίντσα πλαίσια 6 20 ιντσών Lug για τις επαναλείψεις ελαφριών φορτηγών SUV
| όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 4x4 από τα οδικά πλαίσια |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα 20 ίντσα |

