Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] αγώνας 51 προϊόντα.
Αργίλιο 17 ίντσα 6 πλαϊνές 139,7 ρόδες κραμάτων pCD τρυπών
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Η ματ μαύρη ρόδα κραμάτων αυτοκινήτων αλουμινίου περιβάλλει 20 ίντσα PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
ET12 σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου που αλέθουν το παράθυρο 20x10
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Υλικό: | ΚΡΑΜΑ, αργίλιο |
| Χρώμα 1: | Ματ Black+Milling window+Milling καρφώνει το κόκκινο επίστρωμα |
Προσαρμοσμένη ρόδα κραμάτων βημάτων σφυρηλατημένη χείλι 19 ίντσα για A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Υλικό: | Αργίλιο T6061 |
LSGZL 18 σφυρηλατημένες ίντσα ρόδες κραμάτων για Bentley Mercedes ηπειρωτική GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Υλικό: | αργίλιο, |
6x150 πλαϊνό πλαίσιο ροδών κραμάτων πλάτος 9 ίντσας για την επανάλειψη Suv
| Όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
PCD πλαίσια κραμάτων αργιλίου 22 ιντσών 6×139.7 20 για το ΔΑΣΟΦΎΛΑΚΑ ROVER
| Όνομα προϊόντων: | Νέο σχέδιο 20 ρόδες αντιγράφου πλαισίων PCD 6x139.7 αργιλίου 22 ιντσών για το αμερικανικό αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ασημένιο προσαρμοσμένο ρόδες χρώμα κραμάτων αργιλίου λήξης PCD σφυρηλατημένο 5x114.3
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Kipardo 22 σφυρηλατημένες ίντσες ρόδες κραμάτων αργιλίου 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
5 ρόδες κραμάτων αντιγράφου τρυπών 17×7 PCD5×114.3
| Εμπορικό σήμα: | KIPARDO |
|---|---|
| Όνομα: | Πλαίσια κραμάτων αργιλίου |
| Υλικό: | Α356.2 |

