Όλα τα Προϊόντα
-
Πετώντας ρόδες κραμάτων
-
Σφυρηλατημένες ρόδες κραμάτων αργιλίου
-
Διαμορφωμένες ροή ρόδες κραμάτων
-
Ρόδες κραμάτων αντιγράφου
-
Aftermarket MAG ρόδες
-
4x4 από τα οδικά πλαίσια
-
Σφυρηλατημένες Monoblock ρόδες
-
2 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
3 σφυρηλατημένες κομμάτια ρόδες
-
17 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
18 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
19 τρικλισμένα ίντσα πλαίσια
-
Lucas Mendesτρομερή ρόδα, καλή ποιότητα και συμπαθητικό σχέδιο. σας ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντησή σας και την υπηρεσία -
Konstantin kulebakinΕίναι μια διαταγή ιχνών, επειδή είναι την πρώτη φορά για με να αγοράσω τις σφυρηλατημένες ρόδες. Πραγματικά, είναι καλά αξίας! Και οι όλοι πελάτες μου είναι ικανοποιούν την ποιότητα. Πλανίζω μια νέα διαταγή, γρήγορη παράδοση της Σαγκάη Rimax πολύ, πιστεύω ότι όλα μπορούν να τελειώσουν πριν από τις κινεζικές διακοπές!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] αγώνας 50 προϊόντα.
COem 5x150 17 ίντσα από τις οδικές ρόδες για τη TOYOTA Honda
| Όνομα: | 17 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17x9,20x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Κοίλο βαθύ πιάτο 6 Lugs πλαίσια ροδών αργιλίου 20 ιντσών 6x139.7
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Ανθεκτική στους κραδασμούς 16 17 18 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Οι ρόδες κραμάτων ίντσας 4X4 KIPARDO 17 εγκαθιστούν πλαϊνή 16 ίντσα 6X139.7 5X150 18 ρόδες ίντσας |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Αντίκτυπος - ανθεκτική 18 20 22 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια
| Όνομα: | Πλαϊνά πλαίσια ελαφριών φορτηγών ροδών 18 20 ρόδες κραμάτων 22 ιντσών 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X |
|---|---|
| Υλικό: | Α356.2 |
| Χρώμα: | Προσαρμόστε |
Βαθύ πιάτο 6 τρύπα 6x139.7 4x4 από το κράμα αργιλίου οδικών πλαισίων
| όνομα: | 4x4 πλαϊνές ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17x9,18x9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
Το κράμα αργιλίου PCD 5x150 από το δρόμο κυλά το πλαίσιο φορτηγών 17 ίντσας
| Όνομα: | Πλαίσιο ροδών αυτοκινήτων κραμάτων |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Μαύρο αλεσμένο PCD Jante 17 ίντσα 4x4 από τα οδικά πλαίσια προσκρούει - ανθεκτικός
| Όνομα προϊόντων: | PCD 6x139.7 17x9 17 πλαϊνά πλαίσια ροδών κραμάτων αλουμινίου ροδών ίντσας |
|---|---|
| PCD: | 130mm, 127mm, 139.7mm |
| ET: | 10mm, 0mm, 12mm |
127mm PCD 18 πλαϊνά πλαίσια 4X4 ροδών ίντσας σχολιάζουν το μαύρο χρώμα
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
20 πλαϊνά πλαίσια κραμάτων αργιλίου ίντσας 6x114.3 6x139.7 4x4 για τη TOYOTA FJ πιό cruisier
| Όνομα: | ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |
20 η ίντσα 6 Lugs το πλαϊνό πλαίσιο Suv 6x139.7 5x150 4x4 επαναλείψεων κραμάτων για το Τακόμα
| Όνομα: | 17 18 19 ρόδες αυτοκινήτων κραμάτων 20 ιντσών 4x4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20X9 |
| Πλάτος: | 9 ίντσα |

